SMLUVNÍ PODMÍNKY

 

www.blesi-trh-praha.webnode.cz

 

Provozní řád :

 

  1. Kupující je povinen seznámit se obchodními smluvními podmínkami tohoto webu.
  2. Prodávající se zavazuje nabízet pouze zboží funkční, pokud není uvedeno jinak u produktu.
  3. Kupující má právo na vrácení zboží do 3 dnů od doručení bez udání důvodu. Peníze mu budou vráceny, přepravu zpět hradí kupující.
  4. Kupující je povinen uhradit zboží nejpozději do 5 pracovních dní, jinak se produkt považuje za neobjednaný a vrací se zpět do nabídky. Kupující se vystavuje smluvní pokutě ve výši 20% ceny produktu.
  5. Prodávající je povinen seznámit kupujícího s vlastnostmi produktu i již zakoupeného zboží.
  6. Prodávající není plátcem DPH, ani nepodniká. Nabízené produkty jsou vždy legálního charakteru. Nové i použité. Toto je vždy uvedeno v popisu.
  7. Při uznané reklamaci má kupující nárok na částku za zakoupené zboží. Poštovné se nezapočítává.
  8. Při neuznané, nebo sporné reklamaci a vrácení zboží má kupující nárok na 80% z ceny zboží. Poštovné se opět nepočítá.
  9. Při neuznané, nebo sporné reklamaci a při ponechání zboží zákazníkem má nárok na 40% slevy z ceny zboží. Opět bez poštovného.
  10. Kupující při objednávce souhlasí s těmito podmínkami.

 

 

Tyto smluvní podmínky slouží pouze pro kupující na našem shopu www.blesi-trh-praha.webnode.cz a jsou výplodem provozovatele a jeho obchodního ducha.

Neprodáváme věci kradené a ze skládek. Nepodnikáme a nejsme plátci DPH. Všechny věci jsou legálního charakteru. Pocházejí z pozůstalostí, půd a výprodejů, stěhování, rozvodů a z nadbytečností.

 

………………………………………………………to sou blechy psí, ty na člověka nejdou.